Brynica

Grupa „ŻABKI” – 3-latki

Wychowawca: mgr Anna Kosiela

Grupa „Żabki” liczy 25 dzieci, wśród których jest 12 dziewczynek i 13 chłopców. Wychowawcą grupy jest mgr Anna Kosiela, pomocą Wiesława Pytlasińska. Dzieci są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć dydaktycznych. Wszyscy bardzo lubią różnego rodzaju gry, zabawy ruchowe, zabawy rytmiczne oraz taneczne. Dzieci starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych rzeczy. Każdy dzień wypełniony jest zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz zabawami na świeżym powietrzu.

Grupa „SMERFY” – 4-latki

Wychowawca: mgr Karolina Plech

W roku przedszkolnym 2022/2023 w grupie Smerfów jest 27 dzieci. Wychowawcą grupy jest Karolina Plech, a pomocą Marzena Syska. 4-latki uwielbiają przebywać w przedszkolu. W zajęciach chętnie biorą udział i bardzo szybko się uczą. Są bardzo aktywne , pogodne i koleżeńskie.

Grupa „MOTYLKI” – 5-latki

Wychowawca: mgr Gabriela Klementowicz-Makowska

W roku przedszkolnym 2022/2023 w grupie Motylków jest 25 dzieci (10 dziewczynek i 15 chłopców). Wychowawca jest pani Gabriela Klementowicz‑Makowska, a pomocą nauczyciela pani Sylwia Kobiec. 5-latki lubią przebywać w przedszkolu. Są bardzo aktywne i pomysłowe. Uczą się przestrzegania ustalonych wspólnie zasad. Starają się zgodnie bawić i pracować. Chętnie uczą się nowych zabaw, piosenek, wierszyków. Tworzą różne prace i rozwiązują zadania. Bardzo lubią zabawy ruchowe i spacery na świeżym powietrzu.