Brynica

Grupa „ŻABKI” – 4-latki

Wychowawca: mgr Anna Kosiela

Grupa „Żabki” liczy 22 dzieci, wśród których jest 11 dziewczynek i 11 chłopców. Wychowawcą grupy jest mgr Anna Kosiela, pomocą Krystyna Kiljan. Dzieci są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć dydaktycznych. Wszyscy bardzo lubią różnego rodzaju gry, zabawy ruchowe, zabawy rytmiczne oraz taneczne. Dzieci starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych rzeczy. Każdy dzień wypełniony jest zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz zabawami na świeżym powietrzu.

Brynica - grupa "Żabki" - 4-latki

Grupa „SMERFY” – 5-latki

Wychowawca: mgr Karolina Plech

W roku przedszkolnym 2023/2024 grupa Smerfy liczy 19 dzieci. Wychowawcą grupy jest Pani Karolina  Plech, a pomocą nauczyciela Pani Edyta Żelazna. Pięciolatki są bardzo żywą i energiczną grupą. Uwielbiają zajęcia ruchowe. Bardzo chętnie uczą się nowych rzeczy.

Brynica - grupa "Smerfy" - 5-latki