Zajączków

Grupa „Gwiazdki” – to 2,5-3-4-latki

Witamy wszystkich !

Nasza grupa liczy 11 Gwiazdek. Mamy od 2,5 do 4 lat. Naszym wychowawcą jest pani Justyna Dudek, której dzielnie pomaga pani Małgorzata Garbat. Uczymy się w naszej grupie przestrzegania zasad zgodnego życia, ze szczególnym naciskiem na swobodne i kulturalne komunikowanie się. Staramy się wspólnie rozwiązywać konflikty, umiejętnie radzić sobie w sytuacjach trudnych, dostrzegać różnice między dobrem a złem. W ciągu dnia mamy czas i miejsce na zabawę, naukę, posiłki i wyjście na spacer. Poznajemy literaturę dziecięcą. Uczymy się wielu piosenek i wierszyków.

W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale, bawimy i uczymy się wytrwale. Gry, puzzle, układanki i różne malowanki cierpliwości wymagają, ale świetnie rozwijają.

Grupa „Tygryski” – to 4-5-latki

Grupa „Tygryski” to grupa cztero oraz pięciolatków. Wychowawcą grypy jest Pani Wiktoria Lisowska a pomocą Pani Małgorzata Garbat.

Grupa liczy 14 dzieci, wśród których jest 9 dziewczynek i 5 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Dzieci bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.