Brynica (2020/2021)

Grupa „BIEDRONECZKI” – 4-latki

Wychowawca: mgr Anna Kosiela

Grupa  „BIEDRONECZKI”  to 4-latki. W roku szkolnym 2020/2021 wychowawczynią jest mgr Anna Kosiela, która prowadziła grupę również w ubiegłym roku. Pomocą nauczyciela jest pani Wiesława Pytlasińska.  W grupie jest 25 dzieci: 15 – chłopców, 10 – dziewczynek. Czterolatki przychodzą do przedszkola bardzo chętnie i uczestniczą w różnych zabawach i zajęciach. Ulubionym zajęciem chłopców jest budowanie różnych konstrukcji z klocków, natomiast dziewczynki chętnie bawią się w kąciku kuchennym. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. „Biedroneczki” chętnie wychodzą na spacery, uwielbiają zabawy ruchowe, zręcznościowe oraz wspólne gry i zabawy w kole. Dużo radości sprawia im wykonywanie prac plastycznych z użyciem różnorodnych technik, śpiew oraz taniec do piosenek. Czterolatki lubią uczestniczyć w zajęciach logopedycznych, rytmicznych oraz zajęciach z języka angielskiego. Chętnie zdobywają nowe umiejętności. Grupa jest pogodna, życzliwa wobec siebie i innych oraz bardzo rezolutna.