Światowy Dzień Pluszowego Misia

„Pewien bardzo mały miś
Do przedszkola przyszedł dziś
I wyszeptał mi do uszka
Że najlepiej jest w maluszkach”

W dniu 25 listopada 2022 r. grupa „Gwiazdki” uczestniczyła w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach: „Niedźwiadek”, „Rytmisiowe Zabawy – Miś Rytmiś” czy „Ja jestem Gummi Miś”. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji. Na zakończenie każde dziecko otrzymało dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia. Dzień ten upłynął pod znakiem uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.