Rykoszyn (2021/2022)

Wychowawcy: mgr Magdalena Koza, mgr Anna Wrona

Grupa liczy 16 dzieci, wśród, których jest 8 dziewczynek i 8 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte i ciekawe świata.  Bardzo lubią różnego rodzaju zabawy ruchowe, chętnie uczą się wierszyków i piosenek. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Każdy dzień wypełniony jest zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dydaktycznymi oraz spacerami. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Przed nimi ważne wyzwanie – wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie jest wykonywanie zadań w kartach pracy z pakietu ,,Planeta dzieci”. Dzieci dodatkowo uczęszczają w zajęciach z logopedii, języka angielskiego i religii. W pracę oddziału angażują się rodzice dzieci. Najważniejsze w naszej grupie jest by każdy dzień sprawił dzieciom radość, a na ich twarzach zawsze gościł uśmiech.

Nazwiska i imiona dzieci:

1. Filipiak Hanna
  2. Gajos Natalia