DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W ŁOSIENIU

„Coś wam powiem w tajemnicy
Wielki sekret zdradzę wam
Lubię chodzić do przedszkola
Bo już swoje latka mam.”

18 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. W tym dniu dzieci z grupy młodszej zostały pasowane na przedszkolaka i brawurowo zaprezentowały program artystyczny oraz wykonały trzy trudne zadania. Otrzymały też dyplomy pasowania na Super Przedszkolaka oraz drobne upominki.

Wspólnie z grupą starszą „Motylki”  przedstawiliśmy piosenki („Jestem sobie przedszkolaczek”, „Do przedszkola idzie maluch”), wiersze oraz pląsy ( „Paluszek”, Śmieszne minki” itp.)

Po części artystycznej przyszedł  czas na wspaniałą zabawę. W programie było wiele atrakcji: malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, tańce, pląsy oraz słodki poczęstunek. Śmiechy i radości było bardzo dużo. Zmęczeni ale szczęśliwi zakończyliśmy naszą zabawę a w nagrodę otrzymaliśmy balony i wspaniałe prezenty.