Dzień Przedszkolaka

W dniu 25 listopada 2022 roku w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. To bardzo ważny dzień, dlatego wszystkie dzieci bardzo sumiennie przygotowywały się do występu, na który zaprosiliśmy wyjątkowych gości: Wójta Gminy Piekoszów Pana Zbigniewa Piątka, Kierownika Referatu Edukacji Panią Justynę Robak, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brynicy Panią Annę Kmiecik, Dyrektor do Spraw Dydaktyki  Niepublicznego Przedszkola w Brynicy Panią Małgorzatę Kobiec, Prezes Stowarzyszenia Aktywna Brynica Panią Beatę Mochocką, Przedstawiciela Rady Rodziców Panią Agnieszkę Salamon, Wiceprezesa Zarządu Fundacji Panią Monikę Kania.

Dzieci przygotowały przedstawienie podczas którego recytowały wiersza i śpiewały piosenki. 

Ogromne podziękowania dla Wójta Gminy Pana Zbigniewa Piątka i dla Dyrekcji Fundacji Pani Haliny Sukiennik za wspaniałe upominki.

Pysznymi cukiereczki obdarowały nas Pani Anna Kmiecik oraz Pani Beata Mochocka. Nie zabrakło również pysznego tortu ufundowanego przez Dyrekcję Przedszkola oraz Radę Rodziców. Przedszkolaki w ramach podziękowania również wręczyły skromne upominki dla Gości.

W imieniu Dzieci, Dyrekcji oraz Pracowników Fundacji Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas.