ZIMOWE ZABAWY NA ŚNIEGU

Zima nam nie straszna. ❄️❄️
W piątek 8 stycznia grupa „Misie” wybrała się na zimowy spacer. Było dużo radości, śmiechu i zachwytu zimową aurą. Dzieci obserwowały przyrodę, oddychały świeżym powietrzem i aktywnie spędzały czas na dworze.