Zajęcia z okazji świąt majowych

Z okazji świąt majowych przedszkolaki z grup Misie i Motylki wzięły udział w zajęciach patriotycznych. Dzieci z zaangażowaniem tworzyły prace plastyczne, przedstawiające godło Polski oraz biało-czerwone flagi. Podczas wspólnej pracy rozmawialiśmy także o symbolach narodowych i ich znaczeniu. Był to piękny czas rozwijania tożsamości narodowej poprzez twórczą zabawę!