W czwartek 20 lutego 2025 roku grupa Żabki pojechała na wycieczkę do Kieleckich Targów na przedstawienie teatralne pt.: „Tuwimogród”. Dzieci utrwaliły odpowiednie zachowanie w miejscach publicznych oraz zasady panujące na sali teatralnej. Przedstawienie było bardzo ciekawe, a sama podróż autokarem wzbudziła radość dzieci.
Aktualności w grupach
Najnowsze aktualności
- ZAJĘCIA SPORTOWE 🤼♀️ 8 czerwca 2026
- ZAJĘCIA SPORTOWE 8 czerwca 2026
- WYJAZD DO KINA 3 czerwca 2026
WYCIECZKA DO TEATRU





























































