WYCIECZKA DO TEATRU

W czwartek 20 lutego 2025 roku grupa Żabki pojechała na wycieczkę do Kieleckich Targów na przedstawienie teatralne pt.: „Tuwimogród”. Dzieci utrwaliły odpowiednie zachowanie w miejscach publicznych oraz zasady panujące na sali teatralnej. Przedstawienie było bardzo ciekawe, a sama podróż autokarem wzbudziła radość dzieci.