W dniu 30 października przedszkolaki wybrały się do Kieleckiego Teatru do Exbudu na przedstawienie pt. „Kot w butach”. Bajka bardzo się podobała wszystkim dzieciom, ponieważ miała dużo efektów specjalnych oraz muzyki. Ten wyjazd będziemy długo i mile wspominać.
Aktualności w grupach
Najnowsze aktualności
- ZAJĘCIA SPORTOWE 🤼♀️ 8 czerwca 2026
- ZAJĘCIA SPORTOWE 8 czerwca 2026
- WYJAZD DO KINA 3 czerwca 2026
Wycieczka do teatru




















