W poniedziałek 30 października przedszkolaki wybrały się wielkim autokarem do Kielc na przedstawienie pt. „Kot w butach”.
Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim. Były efekty specjalne i dużo muzyki. Na pewno długo będziemy wspominać to wydarzenie.
Aktualności w grupach
Najnowsze aktualności
- ZAJĘCIA SPORTOWE 🤼♀️ 8 czerwca 2026
- ZAJĘCIA SPORTOWE 8 czerwca 2026
- WYJAZD DO KINA 3 czerwca 2026
WYCIECZKA DO TEATRU






























