W dniu 19 grudnia grupa Pszczółki miała Wigilię przedszkolną. Dzieci łamały się opłatkiem, śpiewały kolędy oraz pastorałki. Podczas wigilii pod choinką zauważyły prezent, w którym były upominki w kształcie bombki. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pyszny poczęstunek.
Grupa Pszczółki życzy Wszystkim zdrowych, wesołych oraz spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie rodzinnym.
Wigilia przedszkolna










































