W dniu 20 grudnia Smerfy miały Wigilię. Dzieci złożyły sobie życzenia, a następnie usiadły do stołu, śpiewały kolędy i częstowały się pysznym poczęstunkiem przygotowanym przez Rodziców. Wszystkim Dzieciom i ich Rodzinom życzymy zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Aktualności w grupach
Najnowsze aktualności
- ZAJĘCIA SPORTOWE 🤼♀️ 8 czerwca 2026
- ZAJĘCIA SPORTOWE 8 czerwca 2026
- WYJAZD DO KINA 3 czerwca 2026
Wigilia















