W środę 20 grudnia 2023 roku w grupie „Żabki” odbyła się Wigilia. Dzieci podzieliły się opłatkiem, składając sobie najlepsze życzenia. Zasiedliśmy do stołu gdzie czekał na nas poczęstunek zorganizowany przez rodziców dzieci. Wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy oraz spędziliśmy miło czas.
Aktualności w grupach
Najnowsze aktualności
- ZAJĘCIA SPORTOWE 🤼♀️ 8 czerwca 2026
- ZAJĘCIA SPORTOWE 8 czerwca 2026
- WYJAZD DO KINA 3 czerwca 2026
WIGILIA








































































