1 kwietnia grupa Pszczółki udekorowała rzeżuchę oraz jajka wielkanocne. Wspólnie zrobiliśmy sobie sesję Wielkanocną.
Wszystkim życzymy zdrowych, wesołych oraz spokojnych Świąt Wielkanocnych.