Teatr i spotkanie ze Świętym Mikołajem

9 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci zaśpiewały piękną piosenkę, a że wszystkie były bardzo grzeczne otrzymały wspaniałe prezenty.

Grzeczne również były Panie, które też dostały prezenty.