9 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci zaśpiewały piękną piosenkę, a że wszystkie były bardzo grzeczne otrzymały wspaniałe prezenty.
Grzeczne również były Panie, które też dostały prezenty.
Teatr i spotkanie ze Świętym Mikołajem