SPOTKANIE Z POLICJANTEM

W środę 7 stycznia 2026 roku przedszkolaki odwiedził Pan Policjant. Dzieci przypominały sobie o zasadach bezpiecznego przechodzenia przez ulicę oraz utrwaliły sobie numer alarmowy.