SIEJEMY RZEŻUCHĘ!

We czwartek 10 kwietnia 2025 roku grupa Żabki siała rzeżuchę. Dzieci samodzielnie wkładały watkę do pojemniczków oraz nakładały na nią ziarenka. Teraz pozostało nam czekać i obserwować zmiany jakie każdego dnia zachodzą u naszej rzeżuszki.