FILHARMONIA

W poniedziałek 15 grudnia przedszkolaki uczestniczyły w kolejnych zajęciach muzycznych Filharmonii Świętokrzyskiej. Dzieci przypomniały sobie dwa wcześniej poznane instrumenty: flet i akordeon.