FILHARMONIA

W poniedziałek 15 grudnia 2025 roku grupa Liski uczestniczyła w zajęciach muzycznych zorganizowanych przez Filharmonię Świętokrzyską. Dzieci poznały dwa nowe instrumenty: flet oraz akordeon.