DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W środę 3 grudnia 2025 roku grupa Liski w przedszkolu obchodziła Dzień Pluszowego Misia.

Dzieci wraz z pozostałymi grupami przygotowały przedstawienie. Pięknie recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji przedszkola: Pani Halinie Sukiennik oraz Małgorzacie Kobiec za pomoc w organizacji jak również za obecność podczas naszego Święta.

Dziękujemy również przybyłym gościom: Pani Burmistrz — Teresie Jakubowskiej, Pani Kierownik Referatu do spraw Edukacji — Justynie Robak oraz Przedstawicielom Rady Rodziców.

Bardzo dziękujemy również za upominki oraz słodkie niespodzianki.