DZIEŃ CHŁOPAKA

We wtorek 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki złożyły piękne życzenia dla kolegów z grupy i wręczyły prezenciki. Dziewczynki również dosłały upominki.