W poniedziałek 23 września w przedszkolu odbyła się Dogoterapia.
Dla niektórych z grupy „Myszki” było to pierwsze spotkanie z pieskiem. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem i z wielkim zaangażowaniem karmiły Zeldę.
Aktualności w grupach
Najnowsze aktualności
- ZAJĘCIA SPORTOWE 🤼♀️ 8 czerwca 2026
- ZAJĘCIA SPORTOWE 8 czerwca 2026
- WYJAZD DO KINA 3 czerwca 2026
Dogoterapia



































