DOGOTERAPIA

W poniedziałek 1 grudnia 2025 roku grupa Liski uczestniczyła w zajęciach z dogoterapii. Dzieci wykonywały różne ćwiczenia z pieskiem. Na koniec każde dziecko mogło nakarmić pieska.