Dogoterapia 🐕

W czerwcu odbyły się kolejne zajęcia z dogoterapii. Po raz kolejny przedszkolaki mogły osobiście doświadczyć łagodności psa, który cierpliwie wysłuchiwał wydawanych mu poleceń, a przede wszystkim bardzo posłusznie je wykonywał. Dzieci wysłuchały opowiadania, które czytał im Pan Bartek i odpowiadały na zadawane im pytania. Dowiedziały się czym jest mowa ciała psa czyli najważniejsze sygnały: strach, agresja, chęć zabawy.