3 czerwca wybraliśmy się do Kina Piksel na bajkę pt. „Pucio”. Wszystkim bardzo się podobało.
(więcej…)
Wyjazd do kina
3 czerwca wybraliśmy się do Kina Piksel na bajkę pt. „Pucio”. Wszystkim bardzo się podobało.
(więcej…)
Dzień Dziecka
1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka.
Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie fantastycznej zabawy oraz pyszny poczęstunek. Dziękujemy również Pani Dyrektor Halinie Sukiennik za słodki upominek.
Dzień Mamy i Taty
5 urodziny Lilianki 🎉🍰
Światowy Dzień Pszczoły
Zajęcia sportowe