W dniu 11 lutego w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy – niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości.
Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc w zabawach i pląsach. W sali, w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.
Bal karnawałowy










